Maszyny Rolnicze /

Sprawdź najnowszą ofertę

MENU MASZYNY ROLNICZE

 

KONTAKT

Oddział Radoszyn

Mariusz Cieślikowski - tel. 607 558 389 

e-mail: m.cieslikowski@zawadzka.com.pl

Bartek Romanowski - tel. 667 535 240
e-mail: b.romanowski@zawadzka.com.pl

Grzegorz Pazoła - tel. 607 558 037
e-mail: g.pazola@zawadzka.com.pl

Oddział Stargard

Jacek Gawarkiewicz - tel. 609 321 513
e-mail: j.gawarkiewicz@zawadzka.com.pl

Marek Andrzejewski - tel. 601 927 320
e-mail: m.andrzejewski@zawadzka.com.pl

Sławek Gawarkiewicz - tel. 693 790 930
e-mail: s.gawarkiewicz@zawadzka.com.pl

Oddział Krzywopłoty

Robert Woldański - tel. 693 800 930
e-mail: r.woldanski@zawadzka.com.pl

Adam Majewski - tel. 601 457 532
e-mail: a.majewski@zawadzka.com.pl

Borys Woldański - tel. 693 039 375
e-mail: b.woldanski@zawadzka.com.pl

Rolnictwo precyzyjne

Mateusz Lewandowski - tel. 782 802 023
e-mail: m.lewandowski@zawadzka.com.pl

MASZYNY ROLNICZE / John Deere


W ciągu ostatnich 175 lat w historii firmy John Deere nastąpiło wiele zmian - zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Nowe możliwości otwierają nowe drogi rozwoju. Jesteśmy zawsze przygotowani i otwarci na skorzystanie z nich. Pracownicy firmy John Deere nieustannie koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią - rolników i hodowców oraz właścicieli ziemi i osób zajmujących się budownictwem.

 

     
Ciągniki Kombajny Sieczkarnie samojezdne
     
Opryskiwacze Prasy zwijające Ładowacze czołowe
     
Kosiarki z kondycjonerem Rolnictwo precyzyjne  

 

 

 



Top