Maszyny Rolnicze /

Sprawdź najnowszą ofertę

MENU MASZYNY ROLNICZE

 

KONTAKT

Oddział Radoszyn

Mariusz Cieślikowski - tel. 607 558 389 

e-mail: m.cieslikowski@zawadzka.com.pl

Bartek Romanowski - tel. 667 535 240
e-mail: b.romanowski@zawadzka.com.pl

Grzegorz Pazoła - tel. 607 558 037
e-mail: g.pazola@zawadzka.com.pl

Oddział Stargard

Jacek Gawarkiewicz - tel. 609 321 513
e-mail: j.gawarkiewicz@zawadzka.com.pl

Marek Andrzejewski - tel. 601 927 320
e-mail: m.andrzejewski@zawadzka.com.pl

Sławek Gawarkiewicz - tel. 693 790 930
e-mail: s.gawarkiewicz@zawadzka.com.pl

Oddział Krzywopłoty

Robert Woldański - tel. 693 800 930
e-mail: r.woldanski@zawadzka.com.pl

Adam Majewski - tel. 601 457 532
e-mail: a.majewski@zawadzka.com.pl

Borys Woldański - tel. 693 039 375
e-mail: b.woldanski@zawadzka.com.pl

Rolnictwo precyzyjne

Mateusz Lewandowski - tel. 782 802 023
e-mail: m.lewandowski@zawadzka.com.pl

MASZYNY ROLNICZE / Kuhn


Firma KUHN oferuje maszyny rolnicze dla wszystkich rolników niezależnie od wielkości ich gospodarstwa lub profilu produkcji. Oferta firmy jest skierowana zarówno do rolników indywidualnych, producentów rolnych jak i gospodarstw usługowych oraz dealerów maszyn rolniczych i obejmuje między innymi: pługi od 2 do12 korpusów, maszyny uprawowe oraz szeroki wybór siewników, agregatów uprawowo-siewnych i siewników punktowych, przystosowanych do pracy w każdej technologii uprawy gleby.

 

   • Pługi
   • Maszyny uprawowe
   • Siewnki
   • Rozsiewacze nawozu
   • Rozdrabniacze
   • Maszyny zielonkowe
   • Owijarki bel
   • Wozy paszowe
   • Rozrzutniki

 

 

 



Top