Maszyny Rolnicze /

Sprawdź najnowszą ofertę

MENU MASZYNY ROLNICZE

 

KONTAKT

Dyrekor

Mariusz Cieślikowski - tel. 607 558 389
e-mail: m.cieslikowski@zawadzka.com.pl

Oddział Radoszyn

Bartek Romanowski - tel. 667 535 240
e-mail: b.romanowski@zawadzka.com.pl

Piotr Musik - tel. 607 558 037
e-mail: p.musik@zawadzka.com.pl

Oddział Stargard

Jacek Gawarkiewicz - tel. 609 321 513
e-mail: j.gawarkiewicz@zawadzka.com.pl

Marek Andrzejewski - tel. 601 927 320
e-mail: m.andrzejewski@zawadzka.com.pl

Norber Kawczyński - tel. 693 790 930
e-mail: n.kawczynski@zawadzka.com.pl

Oddział Krzywopłoty

Adam Majewski - tel. 601 457 532
e-mail: a.majewski@zawadzka.com.pl

Borys Woldański - tel. 693 039 375
e-mail: b.woldanski@zawadzka.com.pl

Rolnictwo precyzyjne AMS, FarmSight

Mateusz Lewandowski - tel. 782 802 023
e-mail: m.lewandowski@zawadzka.com.pl

Michał Kościelny - tel. 695 172 511
e-mail: michal.koscielny@zawadzka.com.pl

Maszyny używane

Sławek Gawarkiewicz - tel. 693 800 930
e-mail: s.gawarkiewicz@zawadzka.com.pl

MASZYNY ROLNICZE / Manitou


Firma MANITOU jest partnerami rolników od ponad 20 lat, wie jak pasjonujący i zarazem trudny jest to zawód, rozumie też wyjątkowy charakter każdego gospodarstwa rolnego. Towarzysząc rolnikom w codziennych pracach,  zawsze bierze pod uwagę ich charakter, by upewnić się że zawsze znajdą w gamie produktów rolniczych Manitou dokładnie to, czego im potrzeba.

 

  • Ładowarka teleskopowa
  • Ładowarka kompaktowa
  • Wózki widłowe

 

 

 

Top