close
Menu

Kompaktowe ciągniki użytkowe

Niezależnie od wielkości wybranego ciągnika, jeden parametr pozostaje stały – ogromna wydajność. Każdy ciągnik z tej serii został precyzyjnie dopasowany do realizacji wymagających zastosowań. Łatwo dostrzec, że przemyślane rozwiązania i szeroka gama wyposażenia opcjonalnego, silniki o dużym momencie obrotowym, łatwe w obsłudze automatyczne przekładnie sterowane dwoma pedałami i najlepsze w swojej klasie całkowicie zintegrowane kabiny czynią z tych ciągników maszyny potrafiące sprostać każdej pracy. Nie daj się zwieść ich wielkości. Zastanów się czego wymagasz od ciągnika i zajrzyj do dealera firmy John Deere, aby znaleźć ciągnik najlepiej dostosowany do Twoich oczekiwań.

Seria 1

Seria 1

Idealny do koszenia, załadunku, uprawy i wielu innych zadań. Seria 1 mini ciągników jest wyjątkowo wszechstronna niezależnie od tego, czy zajmujesz się kształtowaniem krajobrazu/terenów miejskich miejskich.

Seria 2

Seria 2

Choć z łatwością mieszczą się na parkingu czy w ciasnych przejściach, ciągniki serii 2 posiadają cechy „dużych ciągników”, które powinny umożliwić wykonanie każdego zadania niezależnie od tego, czy zajmujesz się kształtowaniem krajobrazu, terenami miejskimi, czy też jesteś właścicielem dużego gospodarstwa.

Seria 3

Seria 3

Budowanie, koszenie, kopanie, spulchnianie - od świtu do zmierzchu - wszystko to w ciągu jednego dnia pracy. Dlatego stworzyliśmy serię 3 kompaktowych ciągników wielozadaniowych, które naprawdę reprezentują klasę premium pod każdym względem.

Seria 4

Seria 4

Przedstawiamy całkiem nowe serie 4M i 4R – wzbogacone o najnowocześniejszą technologię i wiodące w branży funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Wystarczy jedno spojrzenie - od razu widać, dlaczego seria 4 jest naprawdę nową królową kompaktów.

Finanse uszyte na miare

Finanse uszyte na miare

John Deere Financial pomaga klientom rozwijać ich przedsiębiorstwa od ponad 150 lat. W oparciu o unikalne zrozumienie Twojego rynku i stojących przed Tobą wyzwań, oferujemy konkurencyjne, uszyte na miarę finansowanie dla maszyn, których potrzebujesz, aby wejść na wyższy poziom.

PowerGard

PowerGard

Z planem konserwacji i ochrony PowerGard możesz mieć pewność, że Twoje maszyny zawsze będą w jak najlepszym stanie i gotowe do pracy.

Fakty, nie domysły

Fakty, nie domysły

Czy chciałeś kiedyś mieć możliwość prześwietlić swoją maszynę, tak aby zobaczyć, co się z nią dzieje w środku? Zbliżone możliwości daje opcja kontroli ExpertCheck: dogłębna diagnostyka wszystkich kluczowych komponentów (w tym czujników, elektroniki i oprogramowania) z wykorzystaniem aktualnych list kontrolnych i narzędzi powstałych dzięki praktycznemu doświadczeniu, dostępnych tylko dla dealerów John Deere. W rezultacie otrzymujesz szczegółowy raport dotyczący kondycji Twojej maszyny oraz tego, co i kiedy trzeba przy niej zrobić.

PRZEJRZYSTE CENY

Na podstawie tego raportu możesz nam powiedzieć, jakie zadania chcesz, abyśmy wykonali. Dzięki przejrzystemu cennikowi oraz wszechstronnym pakietom usług i części kontrola ExpertCheck eliminuje domysły także z napraw i konserwacji.

Czesci i naprawy

Czesci i naprawy

Nawet maszyny John Deere mogą w końcu wymagać naprawy. Kiedy tak się stanie, nasi dealerzy wykorzystają wszelkie środki, by ograniczyć czas przestoju do minimum. Dzięki najnowocześniejszemu warsztatowi i w pełni wyszkolonemu zespołowi techników mogą zapewnić profesjonalne wsparcie, dzięki wyposażeniu w najnowsze aktualizacje prosto z fabryki. W przypadku mniejszych napraw, które wolisz wykonać sam, dealer dostarczy Ci wszystkie wymagane części na drugi dzień — nawet do starszych modeli.

Ciągniki kompaktowe undefined Skąpe, Karlino, Mostkowo, Żagań, Stargard undefined ZAWADZKA