close
Menu

Technologia rolnictwa precyzyjnego

Operations Center John Deere

Poznaj John Deere Operations Center

Dzięki John Deere Operations Center w serwisie MyJohnDeere.com zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim gospodarstwie. To prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której masz pełny obieg informacji o maszynach, miejscach pracy i operatorach.

Bezkonkurencyjne oferty modernizacji naprowadzania

Bezkonkurencyjne oferty modernizacji naprowadzania

Kalkulator oszczędności czujnika obornika

Kalkulator oszczędności czujnika obornika

Oszczędność nawozów mineralnych i zwiększona wydajność upraw.

null

NOWY PAKIET AUTOTRAC UNIVERSAL 300

Korzystaj z automatycznego systemu prowadzenia dla flot mieszanych dzięki naszej specjalnej ofercie!

Odbiorniki Wyświetlacze

Odbiorniki i wyświetlacze

Tu zaczyna się rolnictwo precyzyjne. Odbiorniki i wyświetlacze John Deere są urządzeniami infrastruktury elektronicznej, na której opiera się rolnictwo precyzyjne — wykorzystaj pełnię ich możliwości i dodaj skrzydeł swojej działalności.

Prowadzenie i automatyka maszyn rolniczych

Prowadzenie i automatyka maszyn rolniczych

John Deere oferuje kompleksowy asortyment zintegrowanych systemów prowadzenia i nawigacji po polach uprawnych — od prostych modeli z ręcznym sterowaniem po w pełni automatyczne rozwiązania. Nawet jeśli masz maszyny rolnicze różnych marek, nie przejmuj się — nasze systemy będą działały również z nimi, dzięki czemu możesz liczyć na zalety systemów prowadzenia i automatyki od John Deere.

Rolnictwo precyzyjne

Rolnictwo precyzyjne

Dane odbierane z czujników w czasie rzeczywistym oraz dokumentacja każdego konkretnego pola dostarczą Ci cennych informacji, które ułatwią Ci podejmowanie właściwych decyzji i umożliwią tworzenie precyzyjnych wytycznych dla przyszłych zadań. Przede wszystkim jednak pozwolą Ci zaoszczędzić to, co najcenniejsze: Twój czas. Rolnictwo Precyzyjne pozwala lepiej kontrlolować koszty nawozów, materiału siewnego oraz środków ochrony roślin.

Zarządzanie gospodarstwem w sieci

Zarządzanie gospodarstwem w sieci

Centrum Operacyjne John Deere to rolniczy portal umożliwiający zbieranie i wizualizację informacji agronomicznych i informacji o maszynach. Dzięki temu, że od razu zyskujesz dostęp do wszystkich istotnych informacji, szybko i łatwo możesz podejmować decyzje oparte na faktach. Centrum operacyjne zapewnia łączność z maszynami i polami w jednej, centralnej lokalizacji. Umożliwia również płynną wymianę informacji z dealerem John Deere, usługodawcą czy innym zaufanym partnerem.

Technologia rolnictwa precyzyjnego undefined Skąpe, Karlino, Mostkowo, Żagań, Stargard undefined ZAWADZKA