Serwisant - Mechanik Maszyn Rolniczych

Text

Serwisant - Mechanik Maszyn

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mirosława Zawadzka z siedzibą w

Radoszynie, będące autoryzowanym dealerem firm John Deere, KUHN, Manitou

poszukuje kandydatów na stanowisko.

miejsce pracy Radoszyn

Główne zadania:

* naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn rolniczych

* przeglądy i konserwacja maszyn

* diagnozowanie usterek

* przygotowywanie maszyn nowych i używanych do odbioru przez klienta

* wypełnianie niezbędnej dokumentacji związanej z serwisem

Nasze oczekiwania:

* wykształcenie techniczne - wyższe, średnie, lub zasadnicze

* mile widziane doświadczenie w branży rolniczej lub motoryzacyjnej

* prawo jazdy kat. B

* znajomość obsługi komputera

* zaangażowania, systematyczności i motywacji do pacy

* bardzo dobrej organizacji pracy własnej

* samodzielnego działania w celu rozwiązywania pojawiających się

problemów

* prawo jazdy kat. B+E lub B i T będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

* atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (w zależności od

predyspozycji, poziomu umiejętności, efektywności, uzgodnionego zakresu i

sposobu realizacji zleceń serwisowych).

* pracę w młodym oraz ambitnym zespole

* możliwość rozwoju

* szkolenia stanowiskowe przeprowadzane w kraju i za granicą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

l.wojtkowiak@zawadzka.com.pl

Telefon: 607 163 128