Promocje

0% na maszyny zielonkowe

kredyt na maszyny rolnicze zielonkowe

Z rozmów z naszymi klientami wiemy, że charakter pracy i sezonowość branży rolniczej niejednokrotnie wymaga zdobycia finansowania na zakup sprzętu. Kredyt na maszyny rolnicze to dla wielu rolników rozwiązanie pomagające utrzymać stan gospodarstwa na zadowalającym poziomie również w czasie, gdy jeszcze nie ma zysków z sezonu żniwnego jeszcze. Sprzęt rolniczy, który zwiększa wydajność pracy i jednocześnie zmniejsza jej koszty – to podstawa!

Jeżeli zastanawiasz się nad pozyskaniem do swojego gospodarstwa maszyny zielonkowej: kosiarki, zgrabiarki czy przetrząsacza, to teraz możesz uzyskać na ten cel dobre warunki finansowania 0%.

Jakie maszyny obejmuje finansowanie 0%?

  • kosiarki Massey Ferguson
  • zgrabiarki Massey Ferguson
  • przetrząsacze Massey Ferguson

Czy nasza oferta pożyczki na maszyny zielonkowe jest dla Ciebie?

W Zawadzkiej rozumiemy, że są sytuacje, gdy finansowanie zakupu maszyn jest niezbędne. Pożyczka 0% sprawdzi się w Twojej sytuacji, jeśli szukasz możliwości sfinansowania zakupu już teraz, ale w danym momencie nie dysponujesz budżetem potrzebnym na opłacenie całości zakupu.

Dlaczego warto skorzystać z naszego finansowania zakupu maszyn rolniczych zielonkowych?

  • możesz kupić maszynę zielonkową wtedy, gdy jej potrzebujesz, a płatność rozłożysz na raty
  • nie musisz płacić całej kwoty na raz, ale rozłożysz spłatę zakupu maszyny na 4 raty
  • kredyt możesz spłacić w przeciągu 12 miesięcy
  • możesz otrzymać kredyt z 0% prowizji i 0% odsetek

Do kiedy trwa promocja?

Nasza oferta finansowania maszyn rolniczych zielonkowych trwa do wyczerpania zapasów maszyn objętych promocją

Czy możemy jeszcze jakoś pomóc mi w sfinansowaniu zakupu sprzętu?

Zawadzka ma w ofercie szereg rozwiązań. Poszukamy dla Ciebie optymalnej ścieżki, abyś mógł swobodnie zajmować się prowadzeniem gospodarstwa. Nasz specjalista poszuka dla Ciebie rozwiązania skrojonego na miarę, które jest w zasięgu Twoich możliwości.

Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie – skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz rozwiązania dla sfinansowania zakupu maszyny zielonkowej!