O nas

Czym się zajmujemy? Ile lat jesteśmy na rynku? Wszystkiego dowiesz się tutaj. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że współpraca z nami to jedyny słuszny wybór.

WITAJ NA STRONIE Zawadzka sp. z o.o.

Poznaj Zawadzka sp. z o.o.

Na rynku rolnym działamy nieprzerwanie od 1994 roku. Przez ten czas, łącząc nasze wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania dla rolnictwa, kompleksowo zaspokajamy potrzeby naszych klientów. Wiemy także jak istotny jest rozwój, dlatego stale wsłuchujemy się w potrzeby klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Poszerzamy zakres oferowanych usług, jednocześnie dbając o zachowanie ich wysokiej jakości.

Obecnie współpracujemy z najlepszymi na świecie producentami maszyn rolniczych: Massey Ferguson, Kuhn, Manitou, Bednar, Samson (wcześniej Pichon), Wielton, Pronar, Krukowiak.

      Jesteśmy nie tylko sprzedawcą sprzętu rolniczego, lecz także Twoim partnerem i doradcą w rolnictwie. Oferujemy zarówno usługi sprzedaży sprzętu i jego serwisu, jak i doradztwa w finansowaniu i ubezpieczeniu maszyn. Świadczymy także usługi z zakresu prac polowych i zajmujemy się skupem zboża – pomagamy rolnikom od wiosennych siewów do jesiennych zbiorów.

Zaufaj
profesjonalistom

Lata obecności na rynku pozwoliły nam na zbudowanie profesjonalnej i doświadczonej firmy, która dobrze zna potrzeby klientów. Staramy się, aby współpraca z nami była dla Ciebie czystą korzyścią i przynosiła widoczne efekty. Nasz wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalne doradztwo i dobór maszyn rolniczych najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb.

Zaufaj Zawadzka sp. z o.o. i przekonaj się, jak wygląda współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami. Gwarantujemy, że kompleksowe usługi i wysoka jakość sprawią, że nie będziesz chciał się z nami rozstać. Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz nas znaleźć, to już mówimy, że nasze główne oddziały mieszczą się w Radoszynie, Krzywopłotach i Stargardzie. Nie zastanawiaj się dłużej i skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty.