Oferta specjalna na maszyny zielonkowe

Pełna gama maszyn zielonkowych Massey Ferguson jest dopasowana do Twoich potrzeb. Innowacje technologiczne oraz osobista pasja do rolnictwa to cechy, które wyróżniają markę Massey Ferguson. Dzięki ścisłej współpracy z rolnikami i firmami świadczącymi usługi rolnicze, nasze maszyny stale uzyskują nowe usprawnienia, których celem jest zwiększenie ich wydajności i jakości. Teraz do tego dodajemy atrakcyjne ceny i atrakcyjne finansowanie.

Zgrabiarki Massey Ferguson to najlepsza jakość zgrabiania. Atutami są: styczne rozmieszczenie ramion zębów, opatentowane, pełne zawieszenie kardaniczne karuzeli, zabudowana głowica grabiąca. Wpływa to na prędkość pracy, idealne kopiowanie podłoża w różnych warunkach roboczych i pogodowych. 

Przetrząsacze Massey Ferguson są proste w obsłudze i wydajne. Pozwalają w szybki sposób przetrząsnąć wiele materiału. Scentralizowany układ siłowników hydraulicznych synchronizuje unoszenie się zewnętrznych karuzel. Jednocześnie eliminuje to jednostronne obciążenie na zboczach. Dostępne są modele o szerokości roboczej od 4,5 m do 12,7 m.

Kosiarki dyskowe marki Massey Ferguson potrafią dostosować się do najróżniejszych warunków terenowych m. in. dzięki listwie tnącej z eliptycznymi tarczami, dyskom formujących pokos i trwałymi bębnami przenośnikowymi. Przekładnia zębata gwarantuje długi okres użytkowania i niskie koszty operacyjne. Centralne mocowanie pozwala na przechył boczny +/- 13°. Nacisk na podłoże jest kontrolowany za pośrednictwem systemu Massey Ferguson TurboLift.

Zmiennokomorowe prasy rolujące Massey Ferguson RB 4160V i RB 4180V dzielą wspólną platformę i tworzą bele o średnicy odpowiednio 1,60 m lub 1,80 m oraz są wyposażone w opatentowany system formowania beli z układem stałego nacisku CPS, który łączy działanie hydrauliczne i sprężynowe, dając jednorodne bele o wysokim stopniu zagęszczenia.

Aktualnie w ZAWADZKA wszystkie powyższe maszyny są dostępne w specjalnej wyprzedaży. Co to oznacza dla Ciebie?   Ofertę dostępną od ręki, niższe ceny oraz bardzo atrakcyjne warunki finansowania.

 

Teraz prasy Massey Ferguson są nie tylko objęte finansowaniem 0% na dwa lata, ale także mamy na nie specjalny rabat w wysokości 10 000 złotych! To najlepsza okazja na zakup nowej prasy.

Nie odkładaj tego na później.

📜 Chcesz dowiedzieć się więcej?

📞 Masz pytania?
Skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz!

Nie czekaj! Wejdź do świata nowoczesnego rolnictwa już dziś!