Finansowanie

Chcesz sfinansować zakup maszyny rolniczej?

Sprawdź najnowsze promocje kredytów rolniczych!

Na czym polega finansowanie dla rolników w Zawadzkiej?

Marzy Ci się nowy kombajn lub ciągnik? Stara maszyna już wyjeździła swoje roboczogodziny? 

Dotychczasowa maszyna znów odmówiła posłuszeństwa w momencie, kiedy jej potrzebowałeś?

Czas na nowy niezawodny sprzęt!

Chcąc maksymalnie ułatwić zakup nowej maszyny mamy przygotowane szereg ofert atrakcyjnego finansowania. Mamy długoletnie doświadczenie i wiedzę, jak dostosować finansowanie by było jak najbardziej elastyczne i dostosowane do Twoich potrzeb. Nie ma sytuacji, w której nie znajdziemy wyjścia. Znamy się na tym!

Uzyskaj finansowanie nawet do 100% wartości maszyny z elastycznym harmonogramem spłat. Zapytaj o raty miesięczne, kwartalne lub sezonowe. Możliwe jest odroczenie płatności, dopasowanie wysokości rat, czy oprocentowanie na 0% czy uwzględnienie dotacji z ARiMR.

Zapytaj równiez o ubezpieczenia oc/ac Twojej maszyny. Przedstawimy najlepszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym specjalistą zajmującym się finansowaniem i ubezpieczeniem maszyn

p.zuk@zawadzka.com.pl

Uwzględnienie dotacji z ARiMR

Odroczona pierwsza rata

Wkład własny od 0zł

Raty miesięczne, kwartalne lub sezonowe

Oprocentowanie od 0%

Najnowsze Promocje

Finansowanie Massey Ferguson

Marzy Ci się nowy kombajn lub ciągnik? Stara maszyna już wyjeździła swoje roboczogodziny? Dotychczasowa maszyna znów odmówiła posłuszeństwa w momencie, kiedy jej potrzebowałeś? Czas na nowy niezawodny sprzęt!

Finansowanie KUHN

Niesamowita oferta finansowania od KUHN! Chcesz inwestować w nowoczesne maszyny rolnicze? Teraz jest idealny moment! Skorzystaj z finansowania fabrycznego KUHN Finance i ciesz się 0% oprocentowaniem!

Finansowanie Manitou

Planujesz zakup nowej maszyny Manitou? Teraz jest idealny moment! W III kwartale 2023 roku, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę finansowania. Dzięki ofercie finansowania fabrycznego Manitou Finance, możesz sfinansować swoją maszynę na okres 2 lub 3 lat przy atrakcyjnej stopie oprocentowania 0%.

Finansowanie Pronar

Potrzebujesz nowej przyczepy, ale brak Ci jeszcze środków na to? Poznaj szczegóły pożyczki. Oprocentowanie 0% stałe: Zakup nowej przyczepy? Teraz możliwe dzięki naszej rewolucyjnej ofercie. Z nami, nie płacisz ani grosza więcej niż pożyczasz!