Aktualności, Promocje

SMART WORK – TRAFIAJ W CEL

SMART WORK - TRAFIAJ W CEL

Doświadcz w terenie różnicy, jaką sprawia dokładność do centymetra dzięki BEZPŁATNEMU 30-dniowemu okresowi testowania usługi Fuse NovAtel.

Wyeliminuj nakładanie się przejazdów i osiągnij nawet 10% wzrost efektywności dzięki usłudze korekcji sygnału nawigacji.

Korzystając z usługi Fuse NovAtel, możesz uprawiać ziemię z niemal idealną dokładnością — w dzień i w nocy.

Przestaw się na mniej marnotrawny, bardziej wydajny i przyjazny środowisku sposób uprawy. Dzięki większej dokładności i mniejszej liczbie przejazdów oszczędzasz czas i zużywasz mniej takich podstawowych zasobów, jak paliwo, nasiona i nawozy.

Nie wierz nam na słowo, przekonaj się sam. Testuj BEZPŁATNIE przez 30 dni usługę korekcji Fuse NovAtel z dokładnością do centymetra i przekonaj się, jak bardzo może ona zmienić Twoją produktywność.

Odtwórz wideo

W świecie wzrostu cen skupienie się na efektywności pozwala utrzymać koszty pod kontrolą. Gdy pracujesz precyzyjnie, masz najlepszą efektywność, ponieważ zwiększasz plony, oszczędzasz czas i ograniczasz ryzyko marnowania zasobów.

Wykorzystaj precyzję oferowaną przez usługę Fuse NovAtel i programowe funkcje inteligentnego rolnictwa, a Twoja maszyna Massey Ferguson będzie pracować z centymetrową dokładnością. Wyeliminuj nakładanie się przejazdów, aby oszczędzać czas i pieniądze.

Pracuj precyzyjnie na roli, aby zmniejszyć rachunki za paliwo. Zmniejsz wydatki na drogie środki rolnicze, takie jak nasiona i nawozy. Dzięki usłudze Fuse NovAtel możesz liczyć na wzrost efektywności nawet o 10%.

  • Ograniczenie nakładania się przejazdów dzięki systemowi kontroli sekcji 
  • Zwiększenie ilości plonów dzięki kontroli (zmiennej) dawki aplikacyjnej 
  • Efektywna i łatwiejsza praca w polu dzięki asystentowi konturów / linii przejazdu i możliwości tworzenia kilku linii przejazdu za pomocą jednego przycisku na granicy pola 
  • Szybkie zarządzanie jazdą po uwrociach dodatkowo zmniejszające ugniatanie gleby na uwrociu (maszyny Fendt/Valtra) 
  • Skuteczne zarządzanie zadaniami dzięki systemowi TaskDoc

TaskDoc gromadzi i automatycznie rejestruje zadania maszyny, a następnie bezprzewodowo przekazuje dane do systemu zarządzania gospodarstwem w celach dokumentacyjnych — dane te są podstawą działania systemu kontroli dawki aplikacyjnej. Ograniczenie nakładania się przejazdów, efektywne zarządzanie jazdą po uwrociach, a także funkcje inteligentnego rolnictwa, oszczędzają czas, olej napędowy, materiał siewny, środki chemiczne (nawozy itp.) i dodatkowo zapewniają zrównoważony rozwój. Rolnictwo precyzyjne oznacza wreszcie mniej pracy i mniejsze zmęczenie operatora. Można pracować dłużej, a także poświęcać więcej uwagi narzędziu roboczemu w celu uzyskania większej wydajności (i mniejszej ilości szkód).

Wypróbuj centymetrową dokładność dzięki BEZPŁATNEMU 30-dniowemu okresowi testowania usługi Fuse NovAtel, obejmującej usługi korekcji TerraStar-C (PRO).

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej o rolnictwie precyzyjnym