close
Menu

Serwis

Image

Personel serwisu John Deere to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są na bieżąco ze zmianami w technologii silników i ich serwisu – praktycznie i teoretycznie. Dealerzy i dystrybutorzy John Deere są Twoim najlepszym źródłem fachowego serwisu, wiedzy i oryginalnych części do silników. To jest jeden z wielu powodów, dla którego warto zaufać marce John Deere.

Firma PHU MIROSŁAWA ZAWADZKA gwarantuje swoim Klientom serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną na zakupione w naszej firmie ciągniki i inne maszyny rolnicze. Przed wydaniem zakupionej przez Klienta maszyny odbywa się teoretyczne i praktyczne szkolenie operatorów.  

Jako klient firmy PHU MIROSŁAWA ZAWADZKA masz do dyspozycji wyspecjalizowany zespół mechaników, który zapewni zarówno części jak i serwis zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował. Nowoczesne maszyny i urządzenia, ich nowatorskie rozwiązania i wciąż wchodzące na rynek nowe modele maszyn, wymuszają aby serwis był sprawny, fachowy, terminowy i kompetentny. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby Klienci kupujący u nas maszyny byli pewni, że usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne wykonywane są z należytą starannością i terminowością.

Poprzez regularną organizację szkoleń cięgle podnosimy nasze kwalifikacje i zapewniamy serwis posiadający odpowiednie umiejętności i wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i ich najnowszych rozwiązań. Ciągniki John Deere są znane z niezawodności i ekonomicznej eksploatacji, konserwacji i serwisowania. Konstrukcja ciągników umożliwia łatwą konserwację i dostępność punktów serwisowych. To z kolei przyczynia się do niskich kosztów eksploatacji, gdyż prace konserwacyjne nie zajmują dużo czasu i nie przerywają na dłużej Twojej pracy.

Możesz polegać na dobrze wyszkolonym profesjonalnym punkcie serwisowym PHU MIROSŁAWA ZAWADZKA, który posiada odpowiednie narzędzia i sprzęt do każdej pracy przy Twoich maszynach.

 

Free Check

W wykwalifikowanych rękach. "FREE CHECK"

 

Klienci, którzy są właścicielami starszych maszyn, ciągników John Deere serii 6030/7030 lub kombajnów serii W/T starszych niż 8 lat - są szczególną grupą — lubią samodzielnie wykonywać pewne prace serwisowe i pilnują kosztów. Dlatego chcielibyśmy, aby serwisanci nasi dokonali przeglądu Twojej maszyny i sporządzili dla Ciebie raport o jej stanie technicznym, za darmo i na miejscu u Ciebie.

 

Dzięki Free Check serwisanci polecą czynności obsługowe lub naprawcze i zaproponują odpowiednie części. Wszystkie te usługi są objęte gwarancją. Do dyspozycji oryginalne części.

 

Poniższe linki kierują do odpowiedniego formularza, który należy zapisać na komputerze, następnie wypełnić (zwracając uwagę na szczegóły i wypełniając prawidłowo dane teleadresowe). Następnie przesłać na e-mail: freecheck@zawadzka.com.pl. 

 

My rozdzielimy zgłoszenia zgodnie z przynależnością terytorialną i następnie zgłoszą się do Państwa nasi przedstawiciele celem umówienia wizyty.