traktor Massey Ferguson 4700

Massey Ferguson 4700M wydajność prosta konstrukcja jakość/ cena

Ciągnik Massey Ferguson 4700 w pigułce

  • komfortowa kabina
  • zwrotność
  • niskie spalanie
  • prosta konstrukcja (nie jest przeładowany elektroniką)
  • łatwa konfiguracja
  • wydajność
  •  udźwig tylni tuz 3t

Massey Ferguson 4700 = wydajność

Massey Ferguson oferuje ciągniki linii MF 4700 M, które są nowoczesnymi, mocnymi i wytrzymałymi maszynami rolniczymi, pomagającymi rolnikom skutecznie sprostać dzisiejszym wyzwaniom. 

Te ciągniki kontynuują tradycję dostarczania innowacyjnego i praktycznego sprzętu dla rolnictwa na całym świecie. Ich prosta konstrukcja jest produkowana w nowoczesnych zakładach na całym świecie i oferuje:

  • nową gamę przekładni,
  • wydajne napędy i układ hydrauliczny oraz
  • wysoki poziom komfortu.

Dzięki temu ciągniki linii MF 4700 M zapewniają doskonałą wydajność w każdym rodzaju gospodarstwa rolniczego, a jednocześnie oferują korzystny stosunek jakości do ceny.

Sprawdź ciągnik za darmo

Nie kupuj kota w worku. Regularnie organizujemy dla naszych klientów pokazy maszyn rolniczych. Możesz umówić się na taki pokaz lub przetestować ciągnik Massey Ferguson na swoim polu.

Za co pokochasz ciągnik Massey Ferguson 4700M?

Przekładnia Dyna-2, opracowana specjalnie z myślą o ciągnikach o mocy od 82 do 100 KM, to całkiem nowa opcja przekładni. Dostępna do wszystkich modeli MF 4700 M z napędem na cztery koła, zapewnia jeszcze większą wszechstronność, umożliwiając dostosowanie ciągnika do konkretnych zastosowań.

MF 4700 przekładnia dyna 2

Opatentowana dźwignia Power Shuttle zapewnia wygodną, prostą pracę z obsługą trzech funkcji. Operatorzy mogą jedną ręką przełączać między jazdą do przodu/do tyłu i wybierać bieg jałowy.

Przycisk łatwej zmiany biegów Easy Shift na dźwigni zmiany biegów umożliwia zmianę biegów bez użycia pedału sprzęgła. Standardowa mechaniczna przekładnia nawrotna umożliwia łatwą zmianę kierunku jazdy, a opcjonalna przekładnia Power Shuttle zapewnia łatwą kontrolę zmiany kierunku jazdy przód/tył.

Mf 4700 przekładnia biegów easy shift

Funkcja sprzęgła w hamulcu (wyposażenie dodatkowe) umożliwia jednoczesną aktywację sprzęgła w momencie naciśnięcia pedału hamulca. Zmniejsza to obciążenie operatora, jednocześnie zwiększając wydajność oraz wygodę i jest szczególnie przydatne przy operacjach z wykorzystaniem ładowacza czołowego.

MF 4700 sprzęgło w hamulcu

Jako wyposażenie dodatkowe dostępna jest także przekładnia super pełzająca Super Creeper, która przydaje się, gdy potrzebne są najniższe prędkości (na poziomie 140 m/god przy 2000 obr./min

MF 4700 przekładnia superpełzająca

Porównanie modeli Massey Ferguson 4700 M

porównanie modeli Massey Ferguson 4700

Potrzebujesz części zamiennych?

W sklepie Zawadzka znajdziesz części zamienne do maszyn rolniczych marek: Massey Ferguson, Kuhn, Manitou, John Deere i nie tylko, a także zabawki rolnicze (traktory, kombajny) i gadżety.

Zobacz inne serie ciągników Massey Ferguson