Aktualności

Dni otwarte wiosna bez kompromisów z Milwaukee w Zawadzka

Przygotujcie się na niezapomnianą wiosenną uczty dla wszystkich entuzjastów rolnictwa! Z radością ogłaszamy, że już niedługo odbędzie się nasze specjalne wydarzenie “Dni otwarte Wiosna bez Kompromisów” z udziałem marki Milwaukee. To będzie niepowtarzalna okazja, by odkryć najnowsze osiągnięcia technologiczne, testować maszyny w praktyce oraz skorzystać z niezwykłych promocji!

Gdzie?

Spotkanie odbędzie się w naszej siedzibie: Zawadzka Sp. z o.o., ul. Rzemieślnicza 12, 73-110 Stargard.

Co nas czeka?

Strefy testowe: Doświadcz innowacyjnych maszyn Milwaukee na własnej skórze! W naszych strefach testowych będziecie mieli okazję sprawdzić wydajność i precyzję najnowszych rozwiązań technologicznych.
Specjalne promocje: Wydarzenie towarzyszyć będą niezwykłe oferty i promocje na produkty Milwaukee. To idealna okazja, by zainwestować w najwyższej jakości maszyny rolnicze, oszczędzając jednocześnie na zakupach.
Atrakcyjne nagrody: Uczestnictwo w naszym wydarzeniu może przynieść nie tylko nową wiedzę i doświadczenia, ale również szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Czekają na Was fantastyczne prezenty, które umilą Waszą wiosnę!


Nie przegapcie!

To niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń rolniczych tego sezonu.