Aktualności

Misja przyszłość – Zawadzka tworzy nowe możliwości dla młodzieży.

Młodzież = przyszłość. Dlatego inwestycja w nią to najlepszy krok ku lepszej przyszłości.. Ponieważ w PHU Zawadzka dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, już od pewnego czasu zastanawialiśmy się, jak możemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju młodych osób. Jak widać, gdy czegoś mocno chcemy to okazje nadarzają się same.

W piątek 05.11.2021 r. podpisaliśmy umowę współpracy z Wydziałem Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Naszym celem jest promowanie innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie i edukacja młodzieży w tym kierunku. Chcemy pokazać studentom, że rolnictwo jest naprawdę ciekawą i prężnie rozwijającą się branżą. Młodzi będą mieli okazję poznawać najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne stosowane we współczesnym rolnictwie i czerpać praktyczną wiedzę od ekspertów w tej dziedzinie.

Wierzymy, że na zmiany nie należy czekać – trzeba zacząć od siebie. Dlatego jeszcze raz dziękujemy za spotkanie i tworzenie z nami nowych horyzontów dla młodzieży. W szczególności podziękowania należą się:

???? dziekanowi Wydziału — prof. dr hab. inż. Arkadiuszowi Telesińskiemu,

???? prodziekanowi Wydziału — dr hab. inż. Markowi Rynkiewiczowi, prof. ZUT

???? kierownikowi Rolniczej Stacji Doświadczalnej w Lipniku — dr inż. Adamowi Sammelowi 

???? oraz opiekunowi Pracowni Budowy i Użytkowania Urządzeń Technicznych w Katedrze Agroinżynierii — dr hab. inż. Dariuszowi Błażejczakowi, prof. ZUT

Razem możemy więcej!