Aktualności

Rekord Bednara: 769 hektarów w 24 Godziny!

Czy można sobie wyobrazić rolniczy maraton, gdzie celem jest przekopanie jak największej ilości ziemi w ciągu zaledwie 24 godzin? Okazuje się, że tak, a firma BEDNAR właśnie udowodniła, że granice możliwości można przesuwać jeszcze dalej.

W niesamowitym wydarzeniu, ekipa z BEDNAR podjęła próbę pobicia rekordu w ilości uprawionych hektarów w ciągu doby. I musimy przyznać, że sobie świetnie poradzili. Osiągnęli rezultat 769,36 hektara, bijąc w niebyt poprzedniego rekordzistę – Gregoire Besson i jego 644 hektary. 

Największą rolę w tym rolniczym “ściganiu się” odegrała brona talerzowa SwifterDisc XE 18 400 MEGA. To właśnie ona była kluczowym graczem w całym przedsięwzięciu. 

Nie będziemy ukrywać – wynik jest naprawdę imponujący. Ale to, co go napędzało, to nie tylko maszyna. To duch rywalizacji, ciekawość, pasja do tego co się robi. Firma BEDNAR udowodniła, że z odpowiednim sprzętem i odpowiednim zapałem można zdziałać naprawdę wiele.

Wniosek? BEDNAR nie tylko rolnicze maszyny produkuje, ale i rekordy nimi bić potrafi. To dowód na to, że w rolnictwie jest jeszcze sporo miejsca na innowacje i niespodzianki. Gratulujemy!

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak przebiegało bicie rekordu: